join

our team.

Konsultant ds. rekrutacji

Location: Wrocław, Poland

Notice

This position is no longer open.

Job Number: 1501

External Description:

Randstad Sourceright jest globalnym liderem rozwiązań w zakresie pozyskiwania talentów i strategicznego wsparcia Klientów w zakresie zarządzania projektami rekrutacyjnymi. Wspieramy firmy, wykorzystując strategię Human Forward, która równoważy wykorzystanie innowacyjnych technologii z wiedzą ekspertów, wspierając zarówno organizacje, jak i ludzi w realizacji ich prawdziwego potencjału.

Do programu dla jednego z naszych nowych klientó o profilu medycznym poszukujemy:

Na tym stanowisku będziesz odpowiedzialny/a za zarządzanie procesem rekrutacyjnym end-to-end. Będziesz pracował/a nad budowaniem strategii rekrutacyjnej, zarzadzaniem relacją z kandydatem, rozwijaniem własnej sieci kontaktów w celu przyciągnięcia najlepszych talentów. Budowaniem relacji z klientem o profilu medycznym.

Zakres obowiązków:

  • Całościowe zarządzanie procesem rekrutacyjnych end-to-end
  • Aktywne poszukiwanie, kontaktowanie się z kandydatami
  • Współtworzenie strategii rekrutacyjnych
  • Przygotowywanie i publikowanie ofert pracy
  • Przeprowadzanie rozmów rekrutacyjnych
  • Bliska współpraca z Hiring Managerami po stronie klienta
  • Rozwijanie narzędzi oraz metod rekrutacyjnych

Wymagania:

  • Doświadczenie w samodzielnej realizacji projektów rekrutacyjnych
  • Doświadczenie we współpracy z klientem biznesowym
  • Wysokie umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne
  • Poprzednie doświadczenie w rekrutacji blue-collars mile widziane
  • Samodzielność w działaniu oraz dobra organizacja pracy
  • Znajomość języka angielskiego będzie dużym atutem

Co oferujemy

Randstad Sourceright jako najszybciej rozwiająca się firma rekrtuacyjna oferuje pracę pełną wyzwań, możlwiości oraz rozwoju internalnego. Dołączając do naszego zespołu zyskujesz szansę na udział w procesie wdrażania naszego klienta jako nowego pracowdawcy na rynku.  Co więcej będziesz bezpośrednio współpacował/a z menadżerami po stronie klienta w ich siedzibie. Oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie połaczone z planem bonusowym, zatrudnienie na podstawie umowy o prace, dodatkowy pakiet benefitów socjalnych takich jak karta sportowa, ubezpieczenie na życie, prywatne ubezpieczenie medyczne.

Community / Marketing Title: Konsultant ds. rekrutacji